نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن

نمایندگی تعمیرات گینرده دیجیتال ایکس ویژن

مجموعه ایران آنتن، به عنوان نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن(xVision)، کلیه گیرنده های ایکس ویژن را سرویس و تعمیر می کند. شما می توانید برای تعمیر گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خود با شماره های این مجموعه تماس بگیرد.

برای تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خود می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید

02177719554

ما برای آموزش شما مقاله نحوه آموزش نصب گیرنده دیجتیال را مهیا کرده ایم. در صورت تمایل می توانید آنرا هم مطالعه کنید.

ایکس ویژن

برند ایکس ویژن، تحت مالکیت شرکت مادایران، است که از سال 1385 خط تولید لوازم خانگی، صوتی و تصویری را راه اندازی کرده است. این مجموعه با داشتن موفقیت های عالی در زمینه تولید تلویزیون، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و مانیتور اقدام می کند و جزء پیشرو ترین شرکت های تولید کننده محصولات برقی است.

یکی از محصولاتی که این شرکت در تولیدات خود دارد گیرنده دیجیتال ایکس ویژن است. گیرنده های دیجیتال(رسیورهای دیجیتال) در واقع دریافت کننده های سیگنال های دیجیتال ارسالی از سازمان صدا و سیمای ایران هستند که در چندسال اخیر از آنالوگ به دیجیتال تبدیل شده اند.

شرکتها و مجموعه های ریز و درشت زیادی وجود دارند که بصورت نمایندگی ایکس ویژن خدمات تعمیر و سرویس محصولات ایکس ویژن را انجام می دهند که از آن دسته از آنها می توان به مجموعه ایران آنتن یا مجموعه تعمیرات گارانتی، اشاره کرد.

 

نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن

ایران آنتن به عنوان تنها نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن در ایران و تهران، تعمیرات کلیه مدلهای گیرنده دیجیتال را تحت پوشش قرار میدهد. ما در این مجموعه کلیه نکات مربوط به تعمیرات این دستگاه ها قرار می دهیم تا بتوانیم در این زمینه کمک شایانی به شما عزیزانی که در شهرستان زندگی می کنید و دسترسی به نکات تعمیرات ندارید داشته باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان نکات مربوط به تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن را بصورت یک آموزش کلی در مقاله ای جداگانه قرار داده ایم تا بتوانید در صورتیکه اطلاعاتی در خصوص تعمیرات این نوع از دستگا ها دارید، راسا خودتان تعمیرات لازمه را انجام بدهید.

دانلود فایل فلش ایکس ویژن 131
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 131
نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 123
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 383

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.